Kolory Plannja pasujące do Twojego domu

Paletę barw marki Plannja tworzą kolory, wśród których znajdujemy klasyczne oraz bardzo współczesne i modne odcienie. Kolory Plannja zostały starannie wybrane z palety barw Matki Natury.
zboze

Paleta Matki Natury

 

Widzimy to, co jest znajome – twierdzą architekci i specjaliści w dziedzinie percepcji kolorów. Innymi słowy, każdy postrzega kolory inaczej, często stosując jako układ odniesienia świat przyrody. Paleta barw Plannja oparta jest na kolorach natury.

las

Wachlarz organicznych kolorów

 

Zielona trawa, gęste korony brzóz, czerwono-żółte jesienne liście, igły sosnowe, gnijące listowie i gałązki – wszystkie te elementy mają jeden wspólny mianownik, naturę. W świecie kolorów stanowią one część harmonijnego wachlarza barw. W Plannja znajdziesz produkty w kolorach, które odzwierciedlają zmiany zachodzące w naturze w ciągu roku.

kamienie

Wybór kolorów dla kontrastu

 

Oświetlenie i wzajemne oddziaływanie kolorów na siebie sprawia, że w zależności od sąsiedztwa wyglądają one inaczej. Kolor ciemnego dachu może wydawać się głęboką czernią na białej fasadzie, jednak często blednie na fasadzie bardziej kolorowej. Paleta barw Plannja stwarza nowe możliwości doboru kolorów na zasadzie podobieństw lub kontrastów.

Poznaj ofertę pokryć dachowych marki Plannja i akcesoriów

Akcesoria dachowe

Plannja komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa

@

Prośba o kontakt w 2h

 
Planujesz remont dachu lub potrzebujesz więcej informacji o dachach Plannja? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 godzin!
 
W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe? Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.
 
* Pole obowiązkowe