Klasy jakości Plannja

Pokrycia dachowe Plannja objęte są wieloletnią gwarancją stanowiącą pisemną deklarację rzetelności naszej firmy jako producenta i dostawcy wysokiej jakości rozwiązań. Nasze gwarancje składają się z dwóch części – gwarancji technicznej oraz gwarancji estetycznej. 

Gwarancja techniczna 

Gwarancja techniczna dotyczy funkcjonalności mechanicznej produktu – gwarantujemy, że arkusze blachy nie ulegną uszkodzeniom mechanicznym przez wskazany okres czasu. Obejmuje ona korozję perforacyjną, czyli wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu. 

Gwarancja estetyczna

Gwarancja estetyczna dotyczy trwałości zewnętrznej powlekanej powierzchni produktu – gwarantujemy, że powłoka i kolor pozostaną bez zmian przez wskazany okres czasu. Obejmuje ona odpryski, pęknięcia, łuszczenia powłoki z powierzchni produktu, jak też znaczące i nierównomierne różnice w kolorze. 
Plannja 50 Plus

Plannja 50 Plus

Klasa jakości Plannja 50 Plus oznacza, że na pokrycia dachowe udzielana jest 50-letnia gwarancja techniczna i 25-letnia gwarancja estetyczna. Pokrycia dachowe w klasie jakości Plannja 50 Plus charakteryzuje trwałość i jakość, które podkreślają piękny wygląd dachu przez lata. Produkty dachowe w klasie jakości Plannja 50 Plus powlekane są powłoką GreenCoat Pural BT mat, GreenCoat Pural BT i GreenCoat Pro BT.
Plannja 40

Plannja 40

Klasa jakości Plannja 40 oznacza, że na pokrycia dachowe udzielana jest 40-letnia gwarancja techniczna i 15-letnia gwarancja estetyczna. Pokrycie dachowe w klasie jakości Plannja 40 to niezawodność i bezpieczeństwo gwarantujące długotrwałe użytkowanie produktów dachowych. Produkty dachowe w klasie jakości Plannja 40 powlekane są powłoką GreenCoat Crown BT.
Plannja 30

Plannja 30

Klasa jakości Plannja 30 oznacza, że na pokrycia dachowe udzielana jest 30-letnia gwarancja techniczna i 10-letnia gwarancja estetyczna. Pokrycie dachowe w klasie jakości Plannja 30 to solidność i ekonomika zaprojektowana do codziennych wymagań. Produkty dachowe w klasie jakości Plannja 30 powlekane są powłoką Poliester Rough mat i Poliester.

Poznaj ofertę pokryć dachowych marki Plannja i akcesoriów

Systemy rynnowe

@

Prośba o kontakt w 2h

 
Planujesz remont dachu lub potrzebujesz więcej informacji o dachach Plannja? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 godzin!
 
W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe? Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.
 
* Pole obowiązkowe