Inspiracje

Dachy Plannja, pozwól się zainspirować

Profile dachowe marki Plannja są stworzone, aby chronić Twój dom przed śnieżycami, niekończącymi się jesiennymi deszczami, wiosennymi burzami i gorącymi letnimi upałami. Wśród profili marki Plannja można łatwo znaleźć dach, który idealnie pasuje do Twojego domu - mamy szeroki wybór profili w wielu modnych kolorach.

asuntomessut-jyvaskyla-muurametalo-b2-w1920

Kolory

Kolory dostępne w ofercie marki Plannja zostały starannie wybrane z palety barw matki natury. Inspirację czerpaliśmy z czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i ognia. 

Więcej o kolorach

 

asuntomessut-jyvaskyla-muurametalo-b2-w1920

Powłoki ochronne

Lakiernicze powłoki ochronne są niezwykle ważnym elementem wykończenia stalowych arkusz blach. Nie tylko dlatego, że dają one szerokie możliwości wyboru kolorów, ale także dlatego, że powłoki zapewniają długotrwałą żywotność arkusza blachy.

Więcej o powłokach
 

asuntomessut-jyvaskyla-muurametalo-b2-w1920

Materiał

Produkty marki Plannja wykonane są ze stali, która wytwarzana jest z najwyższej jakości rudy żelaza pochodzącej ze Skandynawii. 

Więcej o materiale

Klasy jakości

Klasy jakości

Produkty dachowe marki Plannja objęte są wieloletnią gwarancją, które odzwierciedla system klas jakości. Decydując się na dach marki Plannja możesz wybrać produkty, które objęte są 50, 40 lub 30-letnią gwarancją.

Więcej o klasach jakości

Poznaj ofertę pokryć dachowych marki Plannja i akcesoriów

@

Prośba o kontakt w 2h

 
Planujesz remont dachu lub potrzebujesz więcej informacji o dachach Plannja? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 godzin!
 
W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe? Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.
 
* Pole obowiązkowe