plannja-collage-PL

Dlaczego stal?

Stalowa blacha to nie tylko wytrzymały, trwały materiał. Jest to również jeden z nielicznych surowców, który można wielokrotnie poddawać recyklingowi bez utraty właściwości. Stalowa blacha jest zatem ważnym atutem w zrównoważonym budowaniu społeczności.

Naturalny wybór

Produkty marki Plannja wykonane są z ocynkowanych blach stalowych. Poprzez kolorową powłokę otrzymują dodatkową ochronę. Przyjazna dla środowiska powłoka GreenCoat BT jest wolna od chromu i bazuje na naturalnych olejach rzepakowych.

Profile i kolory dla każdego

Stalowa blacha jest elastycznym materiałem, który łatwo się kształtuje. Dlatego w  ofercie marki Plannja znajduje się wiele interesujących kształtów profili dachowych. Wszystkie profile dostępne są w kolorach inspirowanych naturą. Łatwo jest znaleźć dach, który pasuje do Ciebie, Twojego domu i otoczenia.

 

Idealny materiał na długie lata

Blacha stalowa to fantastyczny materiał na dach i elewację. Jest używany od setek lat do ochrony budynków przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. W wielu polskich miastach wciąż można znaleźć domy z blaszanymi dachami, które zostały ułożone pod koniec XIX wieku. To, że są one na tych dachach do dziś, nie jest zbiegiem okoliczności. Blacha stalowa to materiał o długiej żywotności.


Wymiana dachu z pokrycia ciężkiego na dach stalowy

Dużą zaletą blachy - poza tym, że jest bardzo trwałym materiałem - jest to, że waży niewiele. Tak więc konstrukcja dachu jest mniej obciążona w porównaniu do dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub betonowej. Oznacza to, że przeprowadzając renowację dachu bez problemu można zamienić dach ciężki na dach z blachy stalowej.

kamp2018-plannjaTrend275_DK-b